perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në hungarisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): vacsora, ebéd
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez darkë, darkë në hungarisht, vacsora në shqip
darkë në hungarisht