perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dashuri në hungarisht

Fjalë: dashuri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): kedvel, szerelem, szeretet
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dashuri, dashuri te verteta, dashuri e ndaluar wikipedia, dashuri e ndaluar serial, dashuri e ndaluar poezi, dashuri e ndaluar pjesa 25, dashuri në hungarisht, kedvel në shqip
dashuri në hungarisht