perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në hungarisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): anyajuh, birka, juh
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në hungarisht, anyajuh në shqip
dele në hungarisht