perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në hungarisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): ajtó, kapu
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez derë, derë në hungarisht, ajtó në shqip
derë në hungarisht