perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në hungarisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): kamara, szoba, zsiliptartó, lakószoba, fülke, kamra, béke, békés, férőhely, helyiség, terem
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dhomë, dhomë në hungarisht, kamara në shqip
dhomë në hungarisht