perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në hungarisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): erőszak, kényszer, repce, indulatosság, zabolátlanság
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dhunë, dhunë në hungarisht, erőszak në shqip
dhunë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

duroj datta var calculation