perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në hungarisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): adomány, adományozás, ajándék, képesség, jelen, jelenlegi, jelenlevő, alábbi, ez, ezen, emléktárgy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dhuratë, dhuratë në hungarisht, adomány në shqip
dhuratë në hungarisht