perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në hungarisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): ünő
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez drenushë, drenushë në hungarisht, ünő në shqip
drenushë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

bie julius fetor definition troj fc2