perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në hungarisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): fa, faanyag, farönk, gyümölcsfa, szentjánoskenyérfa, erdei, erdő
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në hungarisht, fa në shqip
dru në hungarisht