perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në hungarisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): és, meg, illetve, valamint, szintén, ugyancsak, is, úgyszintén
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në hungarisht, és në shqip
edhe në hungarisht

Fjalë të ngjashme

antik batik dress dru joyce