perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në hungarisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): expozíció, bemutató, mutatvány, bemutatás, bemutatkozás, előadás, kiállítás, kirakat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ekspozitë, ekspozitë në hungarisht, expozíció në shqip
ekspozitë në hungarisht