perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në hungarisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): aroma, illat, szag, szaglás, szél, szellő, illatszer, parfüm
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez erë, erë në hungarisht, aroma në shqip
erë në hungarisht