perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në hungarisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): címke, matrica
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez etiketë, etiketë në hungarisht, címke në shqip
etiketë në hungarisht