perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në hungarisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): tettes
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në hungarisht, tettes në shqip
fajtor në hungarisht