perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në hungarisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (10): győzni, nyerni, keresni, érdem, érdemel, meghódítani, megkapni, zsákmányolni, javul, nyereség
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez fitoj, fitoj në hungarisht, győzni në shqip
fitoj në hungarisht