perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fletë në hungarisht

Fjalë: fletë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (18): sárhányó, cédula, jegy, lap, üdvözlőlap, falevél, levél, penge, hangterjedelem, jegyzék, lista, névjegyzék, levelek, deszka, korong, lemez, ajtószárny, szárny
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez fletë, fletë në hungarisht, sárhányó në shqip
fletë në hungarisht