perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frikë në hungarisht

Fjalë: frikë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (14): félelem, félni, szurkol, aggály, aggódás, kételkedés, rettegés, ijedség, ijedelem, rémület, aggodalom, riadalom, riadó, riasztóberendezés
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez frikë, frikë në hungarisht, félelem në shqip
frikë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

emër shqiptar pambuk sheqeri