perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në hungarisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): üzletkör, hordó
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez fuçi, fuçi në hungarisht, üzletkör në shqip
fuçi në hungarisht

Fjalë të ngjashme

gajah tulus mp3 folja marr