perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në hungarisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): égiháború, vihar, roham
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez furtunë, furtunë në hungarisht, égiháború në shqip
furtunë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

tavan developments lexoj libra gta vc