perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në hungarisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): száj, felület, homlok, lap, ellen, arc, arculat, oldallap, eleje, előrész, orca
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez fytyrë, fytyrë në hungarisht, száj në shqip
fytyrë në hungarisht