perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në hungarisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): botlás, eltévelyedés, hiba, mulasztás, programhiba, tévedés
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në hungarisht, botlás në shqip
gabim në hungarisht