perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në hungarisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): ujj
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gisht, gisht në hungarisht, ujj në shqip
gisht në hungarisht