perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në hungarisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): hatvan
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në hungarisht, hatvan në shqip
gjashtëdhjetë në hungarisht