perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në hungarisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): fél, közép
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gjysmë, gjysmë në hungarisht, fél në shqip
gjysmë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

qafë botë nissan juke