perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gotë në hungarisht

Fjalë: gotë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): kupica, pohár, stampedli, üveg, ablaküveg
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gotë, gotë në hungarisht, kupica në shqip
gotë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

veprim shala bisht abaya