perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në hungarisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): asszony, asszonyos, női, nőies, nő, nőstény, hitves
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në hungarisht, asszony në shqip
grua në hungarisht