perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në hungarisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): blokk, tömb, halom, rakás, asztag, boglya, kazal, máglya
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në hungarisht, blokk në shqip
grumbull në hungarisht