perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në hungarisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): csoport, kör, köteg, együttes
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në hungarisht, csoport në shqip
grup në hungarisht

Fjalë të ngjashme

besnik bisha luaj shah