perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në hungarisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): csengeni, telefonhívás
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez gumëzhin, gumëzhin në hungarisht, csengeni në shqip
gumëzhin në hungarisht

Fjalë të ngjashme

herët a vonë