perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në hungarisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): árny, árnyék, alkony, homály, szürkület
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në hungarisht, árny në shqip
hije në hungarisht