perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në hungarisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): vékony, gyér, ritka, karcsú, nyúlánk, hajlékony, lanyha, petyhüdt, puha
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez hollë, hollë në hungarisht, vékony në shqip
hollë në hungarisht