perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në hungarisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): kölcsön
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në hungarisht, kölcsön në shqip
huaj në hungarisht