perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në hungarisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): elveszteni, eljátszik, elveszít, eltévedni, elveszik, kóbor, elveszíteni
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në hungarisht, elveszteni në shqip
humbas në hungarisht