perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbje në hungarisht

Fjalë: humbje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): csapás, iszapomlás, katasztrófa, vereség, kudarc, veszteség, fogyatékosság, hiba
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez humbje, humbje peshe per 7 dite, humbje peshe me uj, humbje peshe dieta, humbje peshe, humbje ndjenjash, humbje në hungarisht, csapás në shqip
humbje në hungarisht