perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në hungarisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): egyéni, individuális, személyes, személyi, magán, egyes, szimpla, külön, különálló
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në hungarisht, egyéni në shqip
individual në hungarisht

Fjalë të ngjashme

punë dore natacha bindje