perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në hungarisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): ipar, szorgalom
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në hungarisht, ipar në shqip
industri në hungarisht

Fjalë të ngjashme

për ty djeg veten dikush dikush