perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

interes në hungarisht

Fjalë: interes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): dolog, érdek, ügy, ügylet, üzlet, érdeklődés
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez interes, interes sinonimo, interes simple y compuesto, interes simple formula, interes simple, interes nominal, interes në hungarisht, dolog në shqip
interes në hungarisht