perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në hungarisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): ide, íme, tessék, itt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez këtu, këtu në hungarisht, ide në shqip
këtu në hungarisht