perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në hungarisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): harapni, rágni, megharap, megharapni, megcsípni, csípés
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kafshoj, kafshoj në hungarisht, harapni në shqip
kafshoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

syri i kaltër