perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

keq në hungarisht

Fjalë: keq (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (10): beteg, fájdalmas, gonosz, manó, gyatra, komisz, ócska, silány, rossz, rosszul
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez keq, keq ushqyerja ne shqiperi, keq ushqyerja e adoleshenteve, keq ushqyerja, keq units, keq of fescn2+, keq në hungarisht, beteg në shqip
keq në hungarisht