perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kohë në hungarisht

Fjalë: kohë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): pillanat, idő, csúnya, időjárás, évad, évszak, szezon
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kohë, në kohë, kohë me shi, kohë në hungarisht, pillanat në shqip
kohë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

fiji water top golf luaj shak shak