perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në hungarisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): fej, vezér, biccent, fejecske, címfej, címsor, fejléc, rovat, állatfej
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kokë, kokë në hungarisht, fej në shqip
kokë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

arnoj meaning çel-kon