perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në hungarisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): megparancsol, rendelni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez komandoj, komandoj në hungarisht, megparancsol në shqip
komandoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

punë dore nena