perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kontratë në hungarisht

Fjalë: kontratë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): szerződés, egyezmény
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kontratë, kontratë sipërmarrje, kontratë qiraje, kontratë qeraje, kontratë për shqipërinë, kontratë pune kosovë, kontratë në hungarisht, szerződés në shqip
kontratë në hungarisht