perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në hungarisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): gomb, akcentus, billentyű, hangsúlyjel
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kopsë, kopsë në hungarisht, gomb në shqip
kopsë në hungarisht