perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kovë në hungarisht

Fjalë: kovë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): csöbör, dézsa, kanna, vödör, veder
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kovë, kovë në hungarisht, csöbör në shqip
kovë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

rregull treshi pres rs pëllumb xhufi