perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në hungarisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): elágazás, folyóág, váll, kéz, biccent, ajtószárny, szárny, lapocka
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në hungarisht, elágazás në shqip
krah në hungarisht

Fjalë të ngjashme

flamur celaj helm boots ngjyrë bezhë