perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në hungarisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): tér, terület, kerület, körzet, égöv, földöv, öv, övezet, zóna
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez krahinë, krahinë në hungarisht, tér në shqip
krahinë në hungarisht