perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krevat në hungarisht

Fjalë: krevat (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): ágy, üzenet, ágyállvány, ágykeret, ágyváz, csapágy
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez krevat, krevat tek, krevat portativ, krevat per femije, krevat per bebe, krevat ortopedik, krevat në hungarisht, ágy në shqip
krevat në hungarisht

Fjalë të ngjashme

ngee ann kongsi fyerje shqip