perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në hungarisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): , kéménytoldat, központi, legfőbb, remek, eredeti, ősi, sarkalatos
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në hungarisht, fő në shqip
kryesor në hungarisht